Harald NEUBAUER : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 12-05-1991 : Grupp Tekniku tal-Lemin Ewropew - Membru
  • 13-05-1991 / 21-06-1992 : Grupp Tekniku tal-Lemin Ewropew - Membru tal-bureau
  • 22-06-1992 / 30-01-1994 : Grupp Tekniku tal-Lemin Ewropew - Membru
  • 31-01-1994 / 18-07-1994 : Membri mhux marbuta

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 17-02-1991 : Die Republikaner (il-Ġermanja)
  • 18-02-1991 / 31-12-1992 : parteilos (il-Ġermanja)
  • 01-01-1993 / 18-07-1994 : Deutsche Liga (il-Ġermanja)

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Malta
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Malta
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Malta