Tove NIELSEN : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupp Liberali u Riformisti Demokratici - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Venstre (id-Danimarka)

Viċi President 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali, Impieg u l-Ambjent fuq ix-xoghol
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali, Impieg u l-Ambjent fuq ix-xoghol
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael