Rudolf LUSTER : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (il-Ġermanja)

Membri 

  • 26-07-1989 / 17-02-1991 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 26-07-1989 / 17-02-1991 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf u l-Kunsill ta’ Kooperazzjoni tal-Golf
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 18-02-1991 / 14-01-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN u r-Repubblika tal-Korea (AIPO).
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Kumitat dwar il-Libertajiet Civili u l-Affarijiet Interni
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN u l-Organizzazzjoni Interparlamentari ASEAN (AIPO) u r-Repubblika tal-Korea.
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 18-09-1992 / 22-04-1993 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN u l-Organizzazzjoni Interparlamentari ASEAN (AIPO) u r-Repubblika tal-Korea.
  • 23-04-1993 / 18-07-1994 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN u l-Organizzazzjoni Interparlamentari ASEAN (AIPO) u r-Repubblika tal-Korea.