Juan Luis COLINO SALAMANCA : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Spanja)

President 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 03-10-1995 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 25-01-1996 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : Kumitat temporanju ta’ inkjesta fil-ESB (Encefalopatija spongiformi bovina)
  • 16-01-1997 / 11-03-1997 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Impieg u Affarijiet Socjali
  • 05-12-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali