Pío CABANILLAS GALLAS : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Membri mhux marbuta
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Grupp Demokratiku Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Coalición Popular (Spanja)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Spanja)

Membri 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 07-05-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstrija
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora