Pío CABANILLAS GALLAS : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 18-11-1990 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau
  • 19-11-1990 / 10-10-1991 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 10-10-1991 : Partido Popular (Spanja)

Membri 

  • 26-07-1989 / 10-10-1991 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini
  • 26-07-1989 / 10-10-1991 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika centrali u l-Messiku

Sostitut 

  • 26-07-1989 / 10-10-1991 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali