Jesús CABEZÓN ALONSO : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 20-06-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 20-06-1999 : Partido Socialista Obrero Español (Spanja)

Viċi President 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Messiku
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Messiku

Membri 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Kumitat Temporanju dwar l-impieg
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Messiku
  • 16-01-1997 / 20-06-1999 : Kumitat dwar l-Impieg u Affarijiet Socjali
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Messiku
  • 24-02-1999 / 20-06-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Messiku

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 08-11-1994 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 08-11-1994 / 02-05-1995 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 02-05-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 16-01-1997 / 20-06-1999 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 11-03-1997 / 20-06-1999 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet