Víctor Manuel ARBELOA MURU : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Grupp Socjalista - Membru
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partido Socialista Obrero Español (Spanja)

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 15-03-1991 / 12-09-1991 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-KEE (AKP-KEE)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-AKP u l-KEE (AKP-KEE)
  • 15-01-1992 / 10-02-1992 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-Komunita Ekonomika Ewropea (AKP-KEE)
  • 11-02-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar Politika Regjonali, Ippjanar Regjonali u Relazzjonijiet ma’ l-Awtoritajiet Regjonali u Lokali
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-Komunita Ekonomika Ewropea (AKP-KEE)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-Komunita Ekonomika Ewropea (AKP-KEE)