José BARROS MOURA : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Socialista (il-Portugall)

Membri 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Kumitat Temporanju dwar l-impieg
  • 21-07-1994 / 27-10-1995 : Kumitat dwar il-Libertajiet civili u l-Affarijiet Interni
  • 21-07-1994 / 17-11-1995 : Sottokumitat dwar is-Sigurta’ u Dizarmament
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Afrika t’Isfel
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Afrika t’Isfel
  • 27-10-1995 / 17-11-1995 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Sottokumitat dwar id-Drittijiet Umani
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Afrika t’Isfel
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Sottokumitat dwar id-Drittijiet Umani
  • 14-10-1997 / 11-05-1998 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Afrika t’Isfel
  • 11-05-1998 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Popolari tac-Cina
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Popolari tac-Cina

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 01-02-1995 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 01-02-1995 / 14-02-1996 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 14-02-1996 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza