Alfred LOMAS : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 08-09-1985 : Grupp Socjalista - Membru
  • 09-09-1985 / 05-04-1987 : Grupp Socjalista - Membru tal-bureau
  • 06-04-1987 / 11-10-1987 : Grupp Socjalista - Viċi President
  • 12-10-1987 / 24-07-1989 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Labour Party (ir-Renju Unit)

President 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 14-03-1987 / 13-03-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kanada

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni