Alfred LOMAS : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (ir-Renju Unit)

Membri 

  • 21-07-1994 / 09-10-1995 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 30-09-1994 / 13-02-1995 : Kumitat dwar l-Affarijiet legali u l-Jeddijiet tac-cittadini
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Cipru
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Malta

Sostitut 

  • 10-08-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza