Kenneth D. COLLINS : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (ir-Renju Unit)

President 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-harsien tal-Konsumatur
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur

Membri 

  • 21-07-1994 / 22-07-1994 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-harsien tal-Konsumatur
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Gappun
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Gappun
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Litwanja
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Litwanja

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 10-08-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 10-08-1994 / 17-10-1994 : Kumitat dwar ir-Ricerka, l-Izvilupp Teknologiku u l-Energija.
  • 17-10-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Libertajiet civili u l-Affarijiet Interni