Hedy d'ANCONA : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 08-02-1995 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Viċi President
  • 09-02-1995 / 03-02-1997 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Viċi President
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (in-Netherlands)

President 

  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Romanija
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Libertajiet Civili u l-Affarijiet Interni

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Libertajiet civili u l-Affarijiet Interni
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Maghreb u l-Unjoni Arbija tal-Maghreb
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Maghreb u l-Unjoni Arbija tal-Maghreb
  • 11-10-1995 / 13-10-1995 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Romanija

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Kultura, zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Romanija