(Paddy) Patrick Joseph LALOR : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Viċi President

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fianna Fáil Party (l-Irlanda)

Viċi President 

  • 13-02-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN u l-Organizzazzjoni Interparlamentari ASEAN (AIPO) u r-Repubblika tal-Korea.
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN u l-Organizzazzjoni Interparlamentari ASEAN (AIPO) u r-Repubblika tal-Korea.
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN u l-Organizzazzjoni Interparlamentari ASEAN (AIPO) u r-Repubblika tal-Korea.

Kwestur 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Parlament Ewropew
  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Bureau

Membri 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Kwesturi
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN u l-Organizzazzjoni Interparlamentari ASEAN (AIPO) u r-Repubblika tal-Korea.
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin u Sigurta’
  • 28-01-1992 / 18-07-1994 : Sottokumitat dwar id-Drittijiet Umani
  • 08-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud Awstrija-KE
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Awstrija