Giorgio ALMIRANTE : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Grupp tal-Lemin Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 23-05-1988 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (l-Italja)

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali

Sostitut 

  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 16-04-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 21-01-1987 / 23-05-1988 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni