Tom NORMANTON : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupp Demokratiku Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (ir-Renju Unit)

Membri 

  • 26-07-1984 / 26-07-1984 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mat-Turkija
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud Turkija KEE

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici