Marcelle LENTZ-CORNETTE : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 08-09-1985 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru
  • 09-09-1985 / 24-07-1989 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti chrétien social (il-Lussemburgu)

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur
  • 10-10-1988 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora

Sostitut 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi