Leonidas LAGAKOS : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 08-01-1985 / 24-07-1989 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Panellinio Socialistiko Kinima (il-Greċja)

Membri 

  • 18-01-1985 / 20-01-1987 : Kumitat dwar it-Trasporti
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar it-Trasporti u t-Turizmu
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti

Sostitut 

  • 15-01-1985 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali