César LLORENS BARGES : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1986 / 01-01-1987 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1986 / 01-01-1987 : Partido Demócrata Popular (Spanja)

Membri 

  • 16-01-1986 / 01-01-1987 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali
  • 10-04-1986 / 01-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi Maghreb