Zenon-José LUIS PAZ : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Spanja)

Membri 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Kumitat dwar l-Estimi