Eileen LEMASS : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fianna Fáil Party (l-Irlanda)

President 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport

Membri 

  • 26-07-1984 / 09-06-1986 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ Cipru
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ Cipru
  • 10-06-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur
  • 21-01-1987 / 22-01-1987 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Estimi