Bram van der LEK : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Grupp tal-Qawsalla: Federazzjoni tar-Rabtiet Ewropej Alternattiva Hodor, Agelev-Ecolo, l-Moviment tal-Poplu Daniz kontra s-Shubija fil-Komunita’ Ewropea - President
  • 10-03-1986 / 24-07-1989 : Grupp tal-Qawsalla: Federazzjoni tar-Rabtiet Ewropej Alternattiva Hodor, Agelev-Ecolo, l-Moviment tal-Poplu Daniz kontra s-Shubija fil-Komunita’ Ewropea - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Pacifistisch Socialistische Partij (in-Netherlands)

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur
  • 12-02-1985 / 31-12-1985 : Delegazzjoni lill-Parlament Ewropew/Kumitat Maghqud Kortes Spanjola
  • 21-01-1987 / 13-03-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti

Sostitut 

  • 09-09-1985 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-cittadini
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur