Gisèle BOCHENEK-FORRAY : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Grupp Socjalista - Membru tal-bureau
  • 10-03-1986 / 24-07-1989 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Franza)

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi Mashreq
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi Mashreq
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Mashreq (Egittu, Gordan, Libanu u Sirja)
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Mashreq (Egittu, Gordan, Libanu u Sirja)

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 11-09-1984 : Kumitat dwar l-Energija, Ricerka u Teknologija
  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni