Fernando CONDESSO : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Grupp Liberali u Riformisti Demokratici - Membru
  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Grupp Liberali u Riformisti Demokratici - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Partido Social Democrata (il-Portugall)
  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Partido Social Democrata (il-Portugall)

Membri 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura u Petizzjonijiet
  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni

Sostitut 

  • 24-01-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 24-01-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici