Robert COHEN : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partij van de Arbeid (in-Netherlands)

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 27-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni

Sostitut 

  • 27-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali