José CABRERA BAZAN : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Grupp Socjalista - Membru
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Spanja)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Partido Socialista Obrero Español (Spanja)

Viċi President 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstrija

Membri 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izvizzera
  • 21-01-1987 / 13-10-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet So`jali u l-Impieg
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izvizzera
  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali

Sostitut 

  • 14-01-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-cittadini
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini