Elise C.A.M. BOOT : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 08-09-1985 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru
  • 09-09-1985 / 05-04-1987 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau
  • 06-04-1987 / 22-06-1989 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru
  • 23-06-1989 / 24-07-1989 : Membri mhux marbuta

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christen Democratisch Appèl (in-Netherlands)

President 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Ewropa tal-Lvant
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Ewropa tal-Lvant

Viċi President 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Ewropa tal-Lvant - Grupp I

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura u Petizzjonijiet
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-cittadini
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.