Beate Ann BROOKES : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupp Demokratiku Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (ir-Renju Unit)

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici