Georges de BRÉMOND d'ARS : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru
  • 29-11-1994 / 12-03-1997 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau
  • 13-03-1997 / 30-06-1999 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 21-10-1995 : Union pour la démocratie française - Clubs Perspectives et Réalités (Franza)
  • 22-10-1995 / 30-06-1999 : Union pour la démocratie française - Parti populaire pour la démocratie française (Franza)

Membri 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Kumitat Temporanju dwar l-impieg
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Ungerija
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Ungerija
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Ungerija

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 12-09-1994 / 29-04-1996 : Sottokumitat dwar l-Affarijiet Monetarji
  • 29-05-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar is-Sajd
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Kumitat dwar is-Sajd
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Sottokumitat dwar l-Affarijiet Monetarji
  • 16-01-1997 / 30-06-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Romanija