Manuel CANTARERO DEL CASTILLO : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Grupp Demokratiku Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Coalición Popular (Spanja)

Viċi President 

  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Jugoslavja

Membri 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Ewropa tal-Lvant
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 20-02-1987 / 05-07-1987 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur