Alain CARIGNON : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 19-03-1986 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 19-03-1986 : Rassemblement pour la République (Franza)

Viċi President 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstrija

Membri 

  • 26-07-1984 / 11-02-1985 : Kumitat dwar l-Energija, Ricerka u Teknologija

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 19-03-1986 : Kumitat dwar l-Estimi