Jean-Pierre CASSABEL : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-07-1986 / 28-10-1987 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 01-07-1986 / 28-10-1987 : Rassemblement pour la République (Franza)

Membri 

  • 12-09-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 21-01-1987 / 28-10-1987 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 21-01-1987 / 28-10-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora

Sostitut 

  • 12-09-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 21-01-1987 / 28-10-1987 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 21-01-1987 / 28-10-1987 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura, l-verifika ta’ Kredenzjali u Immunitajiet