Michel de CAMARET : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 24-06-1987 : Grupp tal-Lemin Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-06-1987 : Front national (Franza)

President 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf

Membri 

  • 26-07-1984 / 18-04-1986 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 26-07-1984 / 18-04-1986 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 18-04-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 21-01-1987 / 24-06-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali

Sostitut 

  • 24-09-1984 / 17-12-1985 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali