Dominique BAUDIS : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 20-06-1988 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 20-06-1988 : Union pour la démocratie française (Franza)

Viċi President 

  • 24-09-1984 / 21-03-1985 : Kumitat dwar it-Trasporti

Membri 

  • 26-07-1984 / 23-09-1984 : Kumitat dwar it-Trasporti
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN u l-Organizzazzjoni Interparlamentari ASEAN (AIPO)
  • 22-03-1985 / 20-01-1987 : Kumitat dwar it-Trasporti
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN u r-Repubblika tal-Korea (AIPO).
  • 21-01-1987 / 20-06-1988 : Kumitat dwar l-Energija, Ricerka u Teknologija

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Energija, Ricerka u Teknologija
  • 21-01-1987 / 20-06-1988 : Kumitat dwar it-Trasporti u t-Turizmu