Heinrich AIGNER : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 24-03-1988 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-03-1988 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (il-Ġermanja)

President 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 21-01-1987 / 24-03-1988 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi

Membri 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 21-01-1987 / 24-03-1988 : Kumitat dwar l-Estimi