Dimitrios ADAMOU : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Gruppi Komunisti u Alleati - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Kommounistiko Komma Elladas (il-Greċja)

Viċi President 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ Cipru
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ Cipru

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ Cipru

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar it-Trasporti
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Kumitat dwar it-Trasporti u t-Turizmu