Jean-Paul BACHY : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 23-06-1988 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 23-06-1988 : Parti socialiste (Franza)

President 

  • 26-10-1987 / 23-06-1988 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Izrael

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kanada
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kanada
  • 21-01-1987 / 26-10-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf
  • 21-01-1987 / 23-06-1988 : Kumitat dwar l-Affarijiet So`jali u l-Impieg

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 21-01-1987 / 23-06-1988 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport