Carla BARBARELLA : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Gruppi Komunisti u Alleati - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (l-Italja)

Viċi President 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika t’Isfel
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika t’Isfel

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika t’Isfel
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 14-03-1987 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 27-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Verifika ta’ Kredenzjali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni