Jørgen BØGH : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 31-08-1987 : Grupp tal-Qawsalla: Federazzjoni tar-Rabtiet Ewropej Alternattiva Hodor, Agelev-Ecolo, l-Moviment tal-Poplu Daniz kontra s-Shubija fil-Komunita’ Ewropea - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 31-08-1987 : Folkebevægelsen mod EF (id-Danimarka)

Viċi President 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Pajjizi Nord Ewropej u l-Kunsill Nordiku
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Pajjizi Nord Ewropej u l-Kunsill Nordiku
  • 21-01-1987 / 31-08-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet man-Norvegja

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 21-01-1987 / 31-08-1987 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet So`jali u l-Impieg