Luc Ch.H. BEYER DE RYKE : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Grupp Liberali u Demokratiku - Membru
  • 13-12-1985 / 24-07-1989 : Grupp Liberali u Riformisti Demokratici - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti réformateur libéral (il-Belġju)

President 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi Mashreq
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi Mashreq
  • 26-10-1987 / 13-03-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mat-Turkija
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud Turkija KEE

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici