Jorge CAMPINOS : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1986 / 05-10-1986 : Grupp Socjalista - Viċi President
  • 06-10-1986 / 13-09-1987 : Grupp Socjalista - Membru
  • 14-09-1987 / 20-02-1988 : Grupp Socjalista - Viċi President

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Partido Socialista (il-Portugall)
  • 14-09-1987 / 20-02-1988 : Partido Socialista (il-Portugall)

President 

  • 14-10-1987 / 20-02-1988 : Kumitat dwar l-Affarijiet So`jali u l-Impieg

Membri 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 21-01-1987 / 13-10-1987 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 21-01-1987 / 13-10-1987 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet

Sostitut 

  • 14-01-1986 / 20-01-1987 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 21-01-1987 / 20-02-1988 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici