Rudi ARNDT : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupp Socjalista - President

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (il-Ġermanja)

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Estimi

Sostitut 

  • 12-09-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi