Dario ANTONIOZZI : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (l-Italja)

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Popolari tac-Cina
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet man-Norvegja
  • 10-04-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Popolari tac-Cina

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini