José María ALVAREZ DE EULATE PEÑARANDA : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1986 / 05-04-1987 : Grupp Demokratiku Ewropew - Membru
  • 06-04-1987 / 05-07-1987 : Grupp Demokratiku Ewropew - Membru tal-bureau
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Grupp Demokratiku Ewropew - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Coalición Popular (Spanja)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Alianza Popular (AP) (Spanja)

Membri 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Pajjizi Nord Ewropej u l-Kunsill Nordiku
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Ewropa tal-Lvant - Grupp II
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali

Sostitut 

  • 18-02-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali