Roger CHINAUD : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Grupp Liberali u Demokratiku - Membru
  • 13-12-1985 / 03-04-1989 : Grupp Liberali u Riformisti Demokratici - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 03-04-1989 : Parti républicain (Franza)

Membri 

  • 26-07-1984 / 10-03-1985 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 11-10-1985 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 21-01-1987 / 03-04-1989 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 10-10-1985 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici