Vittorino CHIUSANO : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (l-Italja)

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf
  • 19-04-1985 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati tal-Golf
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Asja t’Isfel
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Unjoni tar-Repubbliki Sovjetici Socjalisti
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Asja t’Isfel

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 15-04-1985 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar it-Trasporti u t-Turizmu
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici