José Emilio CERVERA CARDONA : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 06-07-1987 / 16-09-1987 : Membri mhux marbuta
  • 17-09-1987 / 17-11-1987 : Koordinazzjoni Teknika u Harsien ta’ Gruppi u Membri Indipendenti - Membru
  • 18-11-1987 / 24-07-1989 : Membri mhux marbuta

Partiti nazzjonali 

  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Centro Democràtico y Social (Spanja)

Membri 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali
  • 20-01-1988 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Mashreq (Egittu, Gordan, Libanu u Sirja)
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi tal-Mashreq (Egittu, Gordan, Libanu u Sirja)

Sostitut 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali