Antonio Nicola CANTALAMESSA : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-09-1988 / 24-07-1989 : Grupp tal-Lemin Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 01-09-1988 / 24-07-1989 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (l-Italja)

Membri 

  • 26-09-1988 / 13-03-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Popolari tac-Cina
  • 10-10-1988 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Popolari tac-Cina

Sostitut 

  • 10-10-1988 / 24-07-1989 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport