Alfons BOESMANS : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 04-11-1985 / 24-07-1989 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 04-11-1985 / 24-07-1989 : Socialistische Partij (il-Belġju)

Membri 

  • 15-11-1985 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 15-11-1985 / 20-01-1987 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora

Sostitut 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici