Gérard BENHAMOU : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 09-09-1987 / 24-07-1989 : Grupp Liberali u Riformisti Demokratici - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 09-09-1987 / 24-07-1989 : Parti radical (Franza)

Membri 

  • 14-10-1987 / 13-06-1988 : Kumitat dwar l-Affarijiet So`jali u l-Impieg
  • 13-06-1988 / 24-07-1989 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport

Sostitut 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet So`jali u l-Impieg
  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni